Małgorzata Perkowska z klasy II D w etapie wojewódzkim Olimpiady Geograficznej

Małgorzata Perkowska z klasy II D w etapie wojewódzkim Olimpiady Geograficznej

13 grudnia 2023 Galeria

Małgorzata Perkowska, uczennica klasy IID w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Olecku, odniosła wyjątkowy sukces, przechodząc do wojewódzkiego etapu Olimpiady Geograficznej. To niezwykłe osiągnięcie potwierdza jej wyjątkowe zaangażowanie w dziedzinie geografii oraz niezwykłą pasję do odkrywania tajemnic świata.

Jej praca, zatytułowana „Projekt jednodniowej wycieczki dotyczącej dziedzictwa kulturowego Olecka”, stanowi prawdziwy hołd dla bogactwa kulturowego tego regionu. Skrupulatność, z jaką opracowała swoją pracę, jest niezaprzeczalnym dowodem na jej zaawansowane umiejętności badawcze oraz głęboką wiedzę geograficzną.

W pracy, która liczy aż 40 stron, Małgorzata szczegółowo opisuje różnorodność i bogactwo dziedzictwa kulturowego Olecka. Zebrała informacje na temat historycznych miejsc, tradycji, lokalnej sztuki oraz unikatowych obiektów, tworząc kompleksowy plan wycieczki, który ukazuje piękno i znaczenie kulturowe tego obszaru.

Zbliżające się zawody wojewódzkie, zaplanowane na 12 lutego w Olsztynie, stanowią nie tylko wyzwanie dla Małgorzaty, ale także okazję do dalszego wykazania się jej wyjątkowymi umiejętnościami. Jej determinacja, zapał i zaangażowanie w geografię wskazują na to, że jest nie tylko zdolną uczennicą, ale również prawdziwą entuzjastką nauki o świecie.

Życzymy Małgorzacie powodzenia w zawodach wojewódzkich oraz dalszych sukcesów na polu geografii. Jej pasja i oddanie są inspiracją nie tylko dla kolegów z klasy, ale także dla całej społeczności szkolnej, która z dumą wspiera jej wysiłki i osiągnięcia.

Skip to content