Nie bój się działać. Bądź aktywnym. Bądź skutecznym w działaniu.

Nie bój się działać. Bądź aktywnym. Bądź skutecznym w działaniu.

6 czerwca 2023 Galeria

5 czerwca 2023 r. odwiedził naszą szkolę były uczeń liceum, pan Adam Kulesza. Na spotkaniu z młodzieżą podzielił się informacjami o swojej drodze kształcenia i zawodowej karierze. Studiował architekturę na Politechnice Białostockiej i Gdańskiej, później praca w studiu HS99 w Koszalinie przy wizualizacji, następnie kontakt z filmem oraz praca w firmie za granicą-modelowanie w 3 D. Obecnie p. Adam Kulesza zajmuje się tworzeniem efektów wizualnych w największych światowych produkcjach filmowych i serialowych. Zaprezentował swoje umiejętności między innymi w 9 z 10 odcinków hitu HBO Max- „Ród smoka”. Dzięki pracowitości osiągał swoje kolejne cele i marzenia. Podkreślił, jak ważne jest wytyczanie sobie życiowej drogi, wiara w siebie i własne możliwości. Pan Adam Kulesza podpowiedział uczniom trzy zasady sukcesu: Nie bać się działać. Być aktywnym. Być skutecznym w działaniu.
Pan Adam Kulesza przybył do naszego liceum na zaproszenie pani dyrektor Katarzyny Kamińskiej.

Mariola Pezowicz

Skip to content