Mikołaj Budziński z IA na podium w konkursie pożarniczym

Mikołaj Budziński z IA na podium w konkursie pożarniczym

15 maja 2023 Galeria

W Olecku odbył się konkurs powiatowy „Młodzież zapobiega pożarom”, w którym wzięło udział wielu młodych ludzi z różnych szkół w powiecie.
Konkurs miał na celu zachęcenie młodzieży do zdobywania wiedzy z zakresu zapobiegania i zwalczania pożarów oraz promowanie działań służących ochronie przed pożarami.

W tegorocznym konkursie wyróżniono trzy osoby, a trzecie miejsce przypadło Mikołajowi Budzińskiemu z I Liceum Ogólnokształcącego w Olecku.

Młodzi ludzie musieli zmierzyć się z różnymi zadaniami, aby wykazać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu ochrony przed pożarami. W konkursie wzięło udział wielu ambitnych i utalentowanych uczestników, którzy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami w tej dziedzinie.

Organizatorzy konkursu zwracają uwagę na to, jak ważne jest zachęcanie młodzieży do poznawania wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, ponieważ pozwala to na zwiększenie świadomości wśród społeczności lokalnej.
Konkursy takie jak ten są również doskonałą okazją do promowania działań na rzecz ochrony przed pożarami oraz do zachęcania młodzieży do dołączania do ochotniczych straży pożarnych.

Mikołaj Budziński z I Liceum Ogólnokształcącego w Olecku, który zajął trzecie miejsce, wykazał się dużym zaangażowaniem i wiedzą w zakresie ochrony przed pożarami. Jego wynik jest dowodem na to, że młodzi ludzie są w stanie zdobyć nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną wiedzę na temat działań zapobiegających pożarom.

Konkurs powiatowy „Młodzież zapobiega pożarom” jest doskonałą okazją dla młodzieży, aby zdobyć praktyczne umiejętności i wiedzę, a także by móc pokazać swoje talenty i zaangażowanie w działania na rzecz społeczności.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz zwycięzcom, a Mikołajowi Budzińskiemu życzymy powodzenia w przyszłych startach.

Skip to content