Razem na boisku po pandemii.

Razem na boisku po pandemii.

27 października 2021 Bez kategorii Galeria

25 października w I LO im. J. Kochanowskiego w Olecku odbyły się mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej. W zawodach wzięły udział wszystkie klasy z naszego liceum. Po emocjonującej grze w kategorii piłka siatkowa dziewcząt I miejsce zajęła klasa III D, II miejsce- klasa III E, zaś III miejsce- klasa III B. W  rozgrywkach finałowych chłopców I miejsce zajęła klasa III E, II miejsce- klasa III B i  III miejsce- klasa I AB. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Robert Smyk i p. Bartłomiej Osior.

    Widowisko sportowe zgromadziło wielu kibiców. Do dopingowania licznie stawili się uczniowie zwłaszcza z klasy I A i I B. Po pandemii wszyscy uczniowie mogli kibicować zawodnikom, podziwiać wysiłek i umiejętności koleżanek i kolegów w piłce siatkowej. To pozwoliło na integrację klas i łączność uczniów po pandemii i zdalnym nauczaniu.

 Drużynom uczestniczącym w turnieju życzymy dalszego rozwoju i osiągania coraz wyższych wyników. Drużynom zwycięskim gratulujemy i życzymy kolejnych zwycięstw.

                                                       Mariola Pezowicz

Skip to content