Zakończył się rok szkolny- nadeszły wakacje.

Zakończył się rok szkolny- nadeszły wakacje.

25 czerwca 2022 Galeria

24 czerwca 2022 r. zakończył się rok szkolny 2021/ 2022 w I LO w Olecku. Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich otrzymali promocję do klas programowo wyższych. P. dyrektor Katarzyna Kamińska podkreśliła, ze był to trudny rok szkolny. Uczniowie wrócili do stacjonarnych lekcji po ciężkim czasie pandemii. W tym roku szkolnym do naszej szkoły przyjęliśmy także uczniów z Ukrainy.

Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim uczniom, a szczególnie tym, którzy uzyskali świadectwa z czerwonym paskiem, tzn. średnią ocen 4,75 i powyżej. Cieszy fakt, że wyróżnieni to liczna grupa wśród społeczności uczniowskiej.

W tym roku szkolnym świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Ponadto za najwyższą średnią ucz. Natalia Rant została wytypowana do Nagrody Prezesa Rady Ministrów. Pozostali uczniowie otrzymali jednorazowe stypendium- Nagrodę Dyrektora Szkoły. Rada Pedagogiczna przyznała też szereg dyplomów, wyróżnień i podziękowań uczniom, którzy w tym roku szkolnym osiągnęli sukcesy w olimpiadach, konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, w pracy na rzecz szkoły, działali w wolontariacie i w inny sposób rozsławili imię szkoły. Wychowawcy rozdali swoim wychowankom świadectwa i życzyli bezpiecznych i udanych, pięknych wakacji.

Ostatni dzwonek za nami. Przed nami- wakacje!

                                                                 Mariola Pezowicz

Skip to content