Młodzież wesoło wbiegła do szkoły…

Młodzież wesoło wbiegła do szkoły…

2 września 2021 Bez kategorii Galeria

    Rok szkolny 2021/ 2022 oficjalnie rozpoczęty. O godzinie 9.00 uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kochanowskiego w Olecku spotkali się z Dyrekcją szkoły i Radą Pedagogiczną. Pani dyrektor Katarzyna Kamińska szczególne słowa skierowała do uczniów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi tej szkoły. Były też słowa wiary w pracowitość i umiejętności uczniów klas maturalnych, którzy większą część nauki w liceum odbywali w zdalnym nauczaniu. Pani Dyrektor życzyła całej społeczności szkolnej zdrowia i owocnej pracy. Podkreśliła również, że od wspólnego wysiłku i zaangażowania zależeć będą oczekiwane efekty i zadowolenie z nauki, z pracy.

    Wszyscy zebrani na apelu uczcili minutą ciszy 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

    W trakcie uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie klas pierwszych składali przyrzeczenie, że będą godnie reprezentować szkołę, do której społeczności od tej chwili należą. Zostały zorganizowane dwie klasy pierwsze, w których łącznie uczyć się będzie 57 uczniów. Wychowawcami tych klas są: pani Mariola Pezowicz- klasy I A  i pan Mariusz Bartnicki- klasy I B.

    Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom uczniów w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym życzymy zdrowia, wytrwałości, powodzenia w nauce, sukcesów w pracy oraz lekcji bez trybu „online”.

                                                        Mariola Pezowicz

Skip to content