Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2022

Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2022

1 kwietnia 2022 Bez kategorii

Po dwóch latach i trzech edycjach targów dla maturzystów przeprowadzonych w formie online miło nam poinformować, że najbliższy XXXVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2022, odbędzie się 22-23 kwietnia 2022,  w centrum wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Godziny otwarcia Salonu to 9-16 piątek i 10-16 sobota.

Serdecznie zapraszamy Państwa do Grona Wystawców Salonu – największych targów edukacyjnych, online i onsite w Polsce. Kwietniowe spotkanie to znakomita okazja do prezentacji oferty edukacyjnej przez uczelnie publiczne i niepubliczne oraz inne instytucje edukacyjne.

Naszym celem nadrzędnym jest żeby zarówno odwiedzający jak i Wystawcy, mieli komfortowe i przede wszystkim – bezpieczne warunki ekspozycji i zwiedzania. Specjalnie dlatego wynajęliśmy największą, bo liczącą sobie ponad 5 tys. metrów  kwadratowych, nowoczesną halę wystawienniczą, która pozwoli na bezpieczne uczestnictwo i zwiedzanie Salonu.

Wszyscy goście Salonu: maturzyści, uczniowie przedostatnich klas, dyrektorzy szkół, nauczyciele, doradcy zawodowi i rodzice będą mogli uzyskać kompleksową informację o możliwościach kształcenia na różnych typach uczelni i zasadach naboru na studia w kolejnym roku akademickim. Z myślą o maturzystach oczywiście przygotowujemy również – na miesiąc przed maturą – maturalną powtórkę, czyli – co i jak zdawać, żeby (dobrze!) zdać i dostać się na (wymarzone studia. Planujemy także przy udziale Centralnej Komisji Egzaminacyjnej omówić zmiany jakie będą czekać maturzystów na egzaminie od 2023 roku.

Tradycyjnie, w trakcie Salonu, odbędzie się wiele interesujących spotkań i imprez towarzyszących, skierowanych do różnych grup odbiorców. Planujemy spotkania i warsztaty dla nauczycieli, spotkania z doradcami zawodowymi i kreatorami kariery oraz serię wydarzeń specjalnych, wśród których najbardziej znane w środowisku akademickim to finał konkursu Genius Universitatis na najlepsze kampanie promocyjne uczelni.

https://salon.perspektywy.pl/2022/

Skip to content