Wycieczka do teatru- klasa 1A i 1C

Wycieczka do teatru- klasa 1A i 1C

18 maja 2023 Bez kategorii

Wycieczka uczniów klas Ia i Ic do Teatru Aleksandra Węgierki w Białymstoku na spektakl „Skąpiec” Moliera była niezwykłą przygodą artystyczną. Pomimo remontu w teatrze, uczniowie mieli okazję zobaczyć spektakl w kinie Ton.
Uczniowie pełni ekscytacji wyruszyli w podróż do teatru, aby zgłębić tajniki teatralnego świata i doświadczyć magii sceny. Młodzi entuzjaści sztuki mieli możliwość podziwiania renomowanej adaptacji „Skąpca” autorstwa Moliera, która znalazła się na afiszu tego wieczoru.
Mimo zmiany lokalizacji spektaklu, przeniesienie go do kina Ton nie zatraciło niczego ze swojej wyjątkowości. Uczniowie byli zachwyceni profesjonalizmem aktorów i wysokim poziomem przedstawienia. Kino Ton, choć niezwykłe, stało się nietypowym miejscem dla spektaklu teatralnego, dodając mu nowych walorów i ożywiając atmosferę przedstawienia.

Wizyta w Teatrze Aleksandra Węgierki była nie tylko doskonałą okazją do poszerzenia horyzontów artystycznych uczniów, ale także szansą na rozwinięcie empatii i zrozumienia dla dzieł teatralnych. Spektakl „Skąpiec” Moliera pobudził ich wyobraźnię i skłonił do refleksji nad ludzkimi słabościami, pragnieniami i dążeniami.

Skip to content