Wakacje rozpoczęte.

Wakacje rozpoczęte.

23 czerwca 2023 Bez kategorii

23 czerwca 2023 roku w I LO w Olecku zakończył się rok szkolny 2022/23.

Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich otrzymali promocję do klas programowo wyższych. Pani dyrektor Katarzyna Kamińska oraz wychowawcy i nauczyciele gratulowali wszystkim uczniom, a szczególnie tym, którzy uzyskali świadectwa z czerwonym paskiem, tzn. średnią ocen 4,75 i powyżej. Cieszy fakt, że wyróżnieni to liczna grupa wśród społeczności uczniowskiej- 25 osób.

W tym roku szkolnym świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Ponadto za najwyższą średnią ucz. Krzysztof Skorupski został wytypowany do Nagrody Prezesa Rady Ministrów. Pozostali uczniowie otrzymali jednorazowe stypendium- Nagrodę Dyrektora Szkoły. Rada Pedagogiczna przyznała też dyplomy, wyróżnienia i podziękowania uczniom, którzy w tym roku szkolnym osiągnęli sukcesy w olimpiadach, konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, w pracy na rzecz szkoły, działali w wolontariacie i w inny sposób rozsławili imię szkoły. Wychowawcy rozdali swoim wychowankom świadectwa.

    Upragnione, wyczekiwane… rozpoczęły się wakacje! Dużo, dużo słońca, mazurskich jezior, morskiej bryzy i górskich szlaków.

Wszystkim życzymy zdrowych, bezpiecznych i pięknych wakacji. 

Mariola Pezowicz

Skip to content