FOTORELACJA + WYNIKI FINAŁU POWIATOWEGO KONKURSU „SUDOKU LUBIĘ TO”

FOTORELACJA + WYNIKI FINAŁU POWIATOWEGO KONKURSU „SUDOKU LUBIĘ TO”

25 lutego 2022 Bez kategorii

W środę, 23 lutego 2022 r., w I Liceum Ogólnokształcącym, im. Jana Kochanowskiego w Olecku odbył się finał konkursu „Sudoku – lubię to”. W naszej szkole od rana gościliśmy uczniów- uczestników konkursu i ich nauczycieli, którzy przyjechali do nas, by rozegrać finałowy etap konkursu i wyłonić najlepszych. 

Emocje były już od rana. Przybyłych gości przyjmowali nasi koledzy i koleżanki z klasy III B. W trakcie trwania konkursu każdy uczestnik starał się jak najlepiej rozwiązać zadania, a po skończonych rozgrywkach uczestnicy konkursu oraz ich opiekunowie otrzymali słodki poczęstunek. Starsi uczestnicy konkursu poznawali naszą szkołę z myślą, że w niedalekiej przyszłości będą jej uczniami. Młodsi-  udali się na zorganizowane wcześniej zabawy.

Zapytaliśmy uczestników, jakie są ich odczucia po konkursie. Odpowiedzi były zróżnicowane, ale każdy przyznał, że jest zadowolony z przebiegu konkursu, dobrze się bawił, a poczęstunek był smakowity. Najmłodsi mówili, że zadania sprawiły im trochę trudności, ale to eliminacje szkolne były najbardziej stresujące. Starsi, z klas IV- VI oraz VII- VIII twierdzili, że nie czuli stresu, a tylko ostatni przykład sudoku okazał się trudny, niektórzy nie podjęli próby rozwiązania go. Uczestnicy ze szkół ponadpodstawowych mieli podobne odczucia.

Organizatorami konkursu były pani Elżbieta Guziejko oraz pani Barbara Domysławska, swoją pomocą służyły również pani Emilia Przemielewska i pani Iwona Milczarek wraz ze swoimi uczniami.  Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy – niezależnie od wyniku. Mamy nadzieję, że spotkamy się u nas w szkole za rok!

              Weronika Maciejewska oraz Aleksandra Chojnacka, III B

Wyniki VI edycji Powiatowego Konkursu SUDOKU LUBIĘ TO!

Skip to content