I LO w Olecku- Mistrzowie Powiatu w Piłce Nożnej Halowej SZS na rok2023/24

I LO w Olecku- Mistrzowie Powiatu w Piłce Nożnej Halowej SZS na rok2023/24

19 stycznia 2024 Galeria Osiągnięcia Sport

Skład I LO : od lewej Jakub Terlecki, Michał Olszewski, Jakub Jankowski, Krzysztof Jankowski, Mikołaj Dowejko, Jan Maksimowicz, Sebastian Jaworowski, Jakub Truchan (kpt), Kacper Dzwonkowski, Wojciech Klimaszewski. Na dole: Igor Waluśkiewicz (br) i Robert Smyk (opiekun zespołu).

W dniu 19 stycznia odbył się w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych turniej o Mistrzostwo Powiatu Szkół Ponadpodstawowych SZS. W pojedynku decydującym o końcowej klasyfikacji zadecydował mecz pomiędzy gospodarzami ZSLiZ a naszą drużyną I LO. Po pierwszej połowie był remis 1:1 i wiele wskazywało na to, że będzie to do końca zacięta i emocjonująca rywalizacja zespołów o podobnych umiejętnościach. Na początku drugiej połowy kontratak zakończył bramką Wojtek Klimaszewski.
Nasz zespół wykorzystał nerwowość gospodarzy i po kilku minutach było już 3:1 (bramka Miłosza Truchana). Wynik na 5:1 ustalił Wojtek Klimaszewski dwukrotnie pokonując bramkarza rywali. Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna uzyskała awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Skip to content