W dniu 21 stycznia 2021 roku w naszej szkole jak również i w wielu szkołach naszego powiatu odbył się etap szkolny V Powiatowego Konkursu „Sudoku, lubię to!”

Uczestnicy w ciągu 45 minut mieli do rozwiązania łącznie 4 diagramy Sudoku: jeden łatwy, dwa o średnim stopniu trudności i jeden trudny.

Prawie wszystkim uczniom udało się rozwiązać cały diagram na poziomie łatwym, otrzymując przy tym dodatkowe 5 punktów, a około połowie jeden z diagramów średnich premiowanych dodatkowymi 10 punktami. Najtrudniejsze okazały się, jak sama nazwa mówi, diagramy trudne.

Najlepszymi uczniami naszej szkoły, którzy lubują się w tego rodzaju łamigłówkach i przeszli do finału V Powiatowego Konkursu „Sudoku, lubię to!” są w kategorii klas drugich i trzecich- Gabriela Trofimow, kl. 2D (180 pkt.), Marlena Bielecka, kl. 3C (178 pkt.), Julia Sidorowicz, kl. 2A (174 pkt.) oraz w kategorii klas pierwszych- Klaudia Bąk, kl. 1A (236 pkt. możliwych do zdobycia w tej kategorii).

DYPLOM za I miejsce w etapie szkolnym V Powiatowego Konkursu „Sudoku lubię to!” otrzymuje Klaudia Bąk
DYPLOM za I miejsce w etapie szkolnym V Powiatowego Konkursu „Sudoku lubię to!” otrzymuje Gabriela Trofimow
DYPLOM za II miejsce w etapie szkolnym V Powiatowego Konkursu „Sudoku lubię to!” otrzymuje Marlena Bielecka
DYPLOM za III miejsce w etapie szkolnym V Powiatowego Konkursu „Sudoku lubię to!” otrzymuje Julia Sidorowicz

Gratulujemy zwycięzcom oraz życzymy im powodzenia i sukcesu w ostatnich zmaganiach w tym konkursie.

Koordynatorem etapu szkolnego konkursu była Barbara Domysławska- nauczyciel matematyki