Drodzy Ósmoklasiści!

Drodzy Ósmoklasiści!

15 czerwca 2021 Bez kategorii

Nadszedł czas podjęcia niezwykle ważnej decyzji, która może zaważyć na Waszej przyszłości. Tak to już jest. Stajecie przed wyborem kolejnego etapu edukacji. Musicie już teraz sprecyzować własne zainteresowania, określić swoje predyspozycje. Pamiętajcie, że dalsze kształcenie, które wybierzecie powinno być zgodne z Waszymi potrzebami i talentami. Wybrany przez Was kierunek kształcenia powinien dać Wam satysfakcję oraz umożliwić dalsze realizowanie się na rynku pracy. Chcielibyśmy zachęcić Was do kontynuowania nauki w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Olecku. Mamy nadzieję, że przygotowana oferta edukacyjna naszej szkoły w pełni spełni Wasze oczekiwania, a przygotowany materiał promocyjny zainspiruje i zaciekawi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą  na stronie www.lo.olecko.pl, gdzie znajdziecie wyczerpujące informacje dotyczące nauczanych przedmiotów, profili klas na rok 2021/2022 oraz „Poradnik Ósmoklasisty”.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 87 523 41 83 lub mailowego sekretariat@lo.olecko.pl. Bardzo ważna jest znajomość zasad rekrutacji elektronicznej, dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców i uczniów klas ósmych, służymy radą przy wyborze kierunku kształcenia.

Obejrzyjcie filmiki na stronie i zobaczcie sami, co mamy Wam do zaproponowania!

 Zapoznajcie się z ofertą edukacyjną, skontaktujcie się z nami i we wrześniu spotkajmy się I Liceum Ogólnokształcącym w Olecku.

Z pozdrowieniami
Dyrekcja,
 Grono Pedagogiczne,
Uczniowie
I LO w Olecku

Skip to content