Drodzy Maturzyści,

Drodzy Maturzyści,

4 maja 2021 Bez kategorii

Dzisiaj żegnamy Was, Absolwentów roku 2021. Zapewne okres nauki licealnej minął w zawrotnym tempie. Niezapomniane chwile spędzone w gronie kolegów,  przyjaźnie zawiązane w liceum  przetrwają długie lata.

To już koniec Waszej szkolnej wędrówki, takiej, jaką znacie. Mury naszej szkoły na długo zapamiętają Wasze uśmiechnięte twarze, rozmowy, kłótnie, zabawy, śpiewy, pilną naukę i osiągnięcia na różnych płaszczyznach. Przed wami już tylko egzamin dojrzałości, który będzie początkiem drogi w dorosłość. Maria Skłodowska-Curie mówiła: „Nikomu z nas życie, zdaje się, bardzo łatwo nie idzie, ale cóż robić, trzeba mieć odwagę i głównie wiarę w siebie, w to, że się jest do czegoś zdolnym i że do tego czegoś dojść potrzeba. A czasem wszystko się pokieruje dobrze, wtedy kiedy najmniej się człowiek tego spodziewa.”

Kochani Maturzyści, życzymy Wam samych setek na egzaminie, będziemy trzymać  mocno kciuki, aby Wasze plany i marzenia stały się faktem. Ubolewamy, że nie możemy pożegnać Was w tradycyjny sposób, ale mamy nadzieję, że zapamiętacie nas i nasze życzenia na bardzo długo.

SAMORZĄD I CAŁA SPOŁECZNOŚĆ I LICEUM.

Skip to content