Galeria: Szlachetna Paczka

Nasza szkoła po raz kolejny zalazła się w drużynie darczyńców SZLACHETNEJ PACZKI. To inicjatywa, dzięki której mogliśmy zmienić choć odrobinkę historię życia tych, którzy najbardziej tego potrzebują. W tym roku pomogliśmy pani Julii,  silnej i kochającej matce, samotnie wychowującej troje dzieci. Kobieta marzy o spokojnym i bezpiecznym domu dla swoich dzieci. Historia pani Julii bardzo nas ujęła, dlatego postanowiliśmy, że to właśnie jej rodzinie osłodzimy w tym roku ten świąteczny okres. W przygotowanych przez nas paczkach znalazły się m.in. wózek dziecięcy, wanienka, ubranka i przybory dla noworodka i starszych dzieci, obuwie, zabawki, artykuły szkolne, żywność, środki czystości oraz prezenty od Św. Mikołaja.
Przygotowana przez nas paczka to dla potrzebujących coś więcej niż tyko pomoc materialna. To dostrzeżenie ich piękna i potwierdzenie ich ważności, przywrócenie godności. Dzięki takiemu docenieniu ze strony innych, znów stają się ważni dla samych siebie.
W tym roku ponownie przyłączyli się do nas rodzice oraz zaprzyjaźnione ze szkołą osoby o wielkim sercu, którym bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie i okazaną pomoc!

Alicja Ropel