Dzień dobry,
jest nam bardzo miło zaprosić Państwa do współpracy przy wdrażaniu Projektu „FOLM – Z natury do rynku pracy”. Projekt pomaga młodym ludziom odnaleźć własną drogę edukacyjną bądź zawodową, a także odkryć talenty, potencjał, wzmocnić poczucie własnej wartości, nabyć umiejętności społeczne oraz dostarcza ogromną dawkę motywacji. Wszytko to dzieje się w luźnej atmosferze, podczas tygodniowego biwaku na terenie Lasów Łańskich, pod okiem wykwalifikowanych trenerów/coachów. Projekt jest całkowicie darmowy, finansowany z funduszy norweskich zatem nie koliduje z projektami unijnymi. Uczestnikom zapewniamy sprzęt potrzebny do lasu, wyżywienie (zgodne z ich preferencjami) oraz świetną przygodę.

Uczestnikami mogą być osoby:
- nie pracujące na umowie o pracę
- nie uczące się dziennie
- mające 18-30 lat
- mieszkające w woj. Warmińsko-Mazurskim bądź Podlaskim

W załącznikach przesyłam więcej informacji, terminy wypraw oraz plakat.
Pod tym linkiem znajduje się krótki filmik promujący projekt:
https://www.youtube.com/watch?v=5yDlaM3UiC8
Można nas znaleźć na facebooku: https://www.facebook.com/FOLM2018 lub na grupie "Czas na las, czyli co nas kręci w projekcie FOLM" https://www.facebook.com/groups/1541221519363469

Bardzo proszę  o udostępnienie informacji o projekcie i zachęcam do czynnego wzięcia udziału w rekrutacji.
Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Jako była uczestniczka projektu mogę też podzielić się swoim doświadczeniem.

Pozdrawiam,
Ewelina Stachyra