Współpracujemy:

 

Warto przeczytać!

Zawody o mistrzostwo naszej szkoły odbyły się w dniach 27.11. – 3.12. 2018.
Pierwszego dnia turnieju rywalizowali chłopcy – zgłosiło się sześć drużyn: I C, I A,  fuzja klas II BC, II A, III A i I B, które rywalizowały w dwóch grupach. Do finału dotarli faworyci rozgrywek III A (kpt. Jakub Krzykwa) i „czarny koń” zawodów II BC ( kpt. Łukasz Grygieńć). 

Sensacyjnie mistrzami szkoły została ekipa łączona II BC, grająca z meczu na mecz coraz lepiej i w finale pokonali mistrzów z ubiegłego roku 2:1. Trzecie miejsce zdecydowanie dla II A ( kpt. Dominik Sobczak),  którzy wygrali z debiutantami klasą I A (kpt. Kacper Murawski) 2:0.

3 grudnia na parkiecie zameldowało się  osiem ekip żeńskich – rekordowa liczba od roku 2008. Klasą samą dla siebie była drużyna III B2 (+ Martyna Kapuścińska z III A) wygrywając w turnieju wszystkie pojedynki  po 2:0 ! Po raz trzeci z rzędu mistrzostwo szkoły dla III B2 (kpt. Maja Bobrowska). II miejsce  zajęły bardzo ambitnie grające dziewczyny  z klasy  I B (kpt. Anita Olenkiewicz).  Natomiast w spotkaniu o III miejsce (kolejna „na pudle” klasa pierwsza)  I A (kpt.  Kaja Selwocka)  wygrała również 2:0 z II C (kpt. Karolina Szeraszewicz).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udziału a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów -  również poza murami naszej szkoły.

Galeria: MISTRZOSTWA SZKOŁY W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW w roku szkolnym 2018/19

Organizatorzy: UKS „MORS” i Katedra WF I LO w Olecku – pp. Robert Smyk i Wojciech Pilichowski.